Premiera novega modela E v Sloveniji

V sredo, 6. aprila, so v prodajnem salonu Avtocommerca v Ljubljani  pripravili slovensko premiero novega Mercedesa razreda E. Vozilo v svoji 10. generaciji navdušuje kot trenutno najbolj inteligentna poslovna limuzina, ki ga pri Daimlerju ga oglašujejo kot Mercedes-Benz Intelligent Drive Next Level. Spet so v veliki meri izboljšali varnost in poskrbeli za svežo obliko, pri tem pa niso pozabili na udobje. K sodelovanju  na prireditvi so povabili tudi člane našega kluba, ki smo dogodek popestrili s svojimi starodobniki. Pri Mercedesu poudarjajo tehniško superiornost, nikoli pa ne pozabijo na tradicijo, zato tudi podpirajo delovanje klubov ljubiteljev starodobnikov po vsem svetu.

Trije predhodniki razreda E pred prodajnim salonom Autocommerca na Baragovi ulici v Ljubljani

Trije predhodniki razreda E pred prodajnim salonom Autocommerca na Baragovi ulici v Ljubljani

Na letošnjem marčevskem srečanju klubskih urednikov v Stuttgartu je novinca temeljito predstavil Frank-Werner Mohn, razvojnik, ki mu pravijo tudi »Mister ESP«. V Nemčiji novega E-ja predstavljajo v družbi njegovih predhodnikov in tako je bilo tudi pri nas.

Novinca v MB centru v okviru muzeja Mercedes-Benz v Stuttgartu marca letos

Novinca v MB centru v okviru muzeja Mercedes-Benz v Stuttgartu marca letos

Frank-Werner Mohn v elementu

Frank-Werner Mohn v elementu