Delovno na prvem podopustniškem sestanku

V sredo, 13. septembra, smo se člani MBKS dobili na razširjenem sestanku upravnega odbora pri Španu na Brezovici. Udeležba je bila odlična, dnevni red pa dolg in tudi vsebinsko bogat. Po sestanku smo prijetno druženje podaljšali za kakšni dve uri, saj smo se po poletnih počitnicah prvič dobili v širšem sestavu in je bilo veliko novega za povedati.

Delovno na prvem podopustniškem sestanku

Seja.

Že ta mesec gre pet naših članov na MB Driving Event v Leipheim pri Münchnu. Zaradi gradbenih del na bregu Blejskega jezera pred Festivalno dvorano bo letos Izbor starodobnika Slovenije (Concours d’Elegance) kasneje ter verjetno na drugi lokaciji, in sicer: 30. septembra. Takoj ko bo znano, bomo podrobnosti objavili na tej domači strani. Doprsni kip Carla Benza je izdelan in naslednje leto bo svoje mesto dobil na ljubljanski ulici Carla Benza, Jeseni bomo organizirali klubsko srečanje s točnostno vožnjo. Za letno skupščino konec februarja so nam gostoljubje ponudili na Velenjskem gradu, kar smo z veseljem sprejeli. To so bili glavni poudarki sestanka, obravnavali pa smo še več tem, povezanih z rednim delovanjem kluba.

Dokler je vreme lepo, se člani na sestanke redno pripeljemo z youngtimerji in oldtimerji.