Priznanje Mercedes-Benz Clubs Managementa (MBCM)

18. nov. 2016

Na letošnjem srečanju predsednikov klubov, članov MBCM, je vodstvo te organizacije našemu klubu podelilo priznanje ob 10. obletnici delovanja.

Priznanje Mercedes-Benz Clubs Managementa (MBCM).

Priznanje Mercedes-Benz Clubs Managementa (MBCM).

Ob tem je klub prejel simbolična finančna sredstva, ki jih bo porabil za promocijo znamke Mercedes-Benz in tudi lastno promocijo. Pohvalili so naše dobro delo v tem času, s poudarkom na letošnjih dosežkih. V primerjavi s tistimi iz večjih držav je naš MBKS žepne velikosti, a smo kljub temu pustili omembe vredno sled tako na razstavi ob 10-letnici koncernskega muzeja v Stuttgartu kot s poimenovanjem ulice Carla Benza v slovenski prestolnici ter z uspešno obeležitvijo 130-letnice avtomobila v Sloveniji. Predsednik je priznanje, ki ga bomo s ponosom razstavili, uradno predal vodstvu kluba na sestanku upravnega odbora v sredo, 16. novembra.

Ponosni člani s priznanjem.

Ponosni člani s priznanjem.